Zlewozmywaki kuchenne

…czyli moje spojrzenie na zlewozmywaki

SystemCeram Mera 90 w kolorze czarnym (nigra 87)

Obiecuję, że będzie więcej wpisów o innych zlewozmywakach, a nie tylko ceramicznych System Ceram :) Jednak łamię się za każdym razem (czyli co 2 tygodnie, jak jest dostawa), bo nie mogę się doczekać pokazania zdjęć tych nowych modeli czy kolorów zlewozmywaków KeraDomo.

Może mi ta „miłość” przejdzie za jakiś czas, ale na razie jestem po prostu pod wielkim wrażeniem zlewów ceramicznych i tak na razie pozostaje :) Dlatego dziś o SC, a już wkrótce o przeprowadzonym już eksperymencie z próbkami i herbatą. Będzie małe zaskoczenie! Także obiecuje, że dodam zrobione już zdjęcia próbników firmy Teka i Schock Cristalite.

aA dziś o SystemCeram MERA 90 w kolorze nigra 87.

Zlewozmywak ceramiczny Mera 90 w kolorze nigra 87 to zlew jednokomorowy, do szafki 50 cm, z możliwością zamówienia komory po prawej lub lewej stronie. Posiada jeden gotowy otwór w standardzie, można domówić korek automatyczny.

Zlew jest wykonany z ceramiki, zatem jego utrzymanie w czystości to prościzna – wystarczy gąbka, płyn do emycia naczyń i już. A jeżeli ma jeszcze powłokę ClenPlus, to będzie super łatwy w czyszczeniu.

Kolor Nigra 87 to kolor czysto czarny, głęboki, bez żadnych dodatkowych drobinek. Po prostu czysto czarny. A takiego koloru czarnego nie spotka się w żadnym granicie.

Wykonanie  – rewelacyjne. Powierzchnia jest idealnie gładka, rogi delikatnie zaokrąglone. Odpływ i przelew, dmimo, że będą zasłonięte, są do końca pomalowane na czarno.

Co ważne – zlewozmywak ceramiczny MERA 90 (jak i pozostałe z tej serii) mają lekko zaokrąglone dno zlewu, a dokładnie jego „kąty”. Dzięki takiemu rozwiązaniu o wiele prościej jest utrzymać zlew w czystości.

Mimo tych zaokrągleń zlew sprawia wrażenie kanciastego, przez co pasować będzie przede wszystkim do ckuchni nowoczesnych.

Ociekacz jest obniżony i delikatnie opada w kierunku komory, dzięki czemu nadmiar wody ładnie spłynie do komory zlewozmywaka.

Zlew ma okrągły przelew, co troszkę wg mnie nie pasuje do tak wyrazistego zlewozmywaka, ale to naprawdę drobnostka. Odpływ ma 3,5 cala – możesz zatem montować młynek.

bZlewozmywak na 6 z plusem :)

O zlewozmywakach ceramicznych możesz poczytać tutaj – www.zlewozmywakiceramiczne.pl

O kolorach System Ceram możesz poczytać tutaj – www.zlewozmywakikuchenne.pl/?p=12

A sam zlewozmywak możesz kupić tutaj –  aglos.pl/Zlewozmywak-ceramiczny-SYSTEMCERAM-MERA-90-CERAMIKA

, , , , , , , , ,

Comments are currently closed.