Zlewozmywaki kuchenne

…czyli moje spojrzenie na zlewozmywaki

Sposoby pakowania paczek w firmie Aglos

aNajwiększą zmorą sklepów internetowych (i nie tylko) są uszkodzone przesyłki.
Każdemu ze sprzedawcy zależy, aby było jak najmniej takich przypadków i sytuacji trudnych zarówno dla klienta (stres, bo rozbity, pęknięty, uszkodzony zlewozmywak) jak i dla sprzedawcy (kurierzy unikający płacenia odszkodowań mimo ubezpieczenia przesyłki).

Niestety, sporo sklepów (szczególnie dużych, mających w swojej ofercie przeróżne produkty, choć nie jest to regułą i są wyjątki) dostarcza produkty tak, jak zostały dostarczone od producenta czy dystrybutora.

BAle nie w sklepie Aglos ;)
Jako jedni z nielicznych (niestety) zlewozmywaki granitowe i ceramiczne (czy te najbardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne) zawsze dodatkowo zabezpieczamy oraz wysyłamy z stelażach drewnianych.

Ale to nie wszystko. Także baterie czy młynki są najpierw opakowywane z zewnątrz styropianem i dopiero później owijane folią.

dJak wygląda cała procedura?

1. Przyjmujemy produkt wysłany od producenta i zawsze go sprawdzamy! Mi także zdarza się spisywać protokoły szkody.

2. Jeżeli jest wszystko ok., staram się zazwyczaj zrobić kilka fotek (że produkt jest cały) i do pakowania.

e3. Jeżeli producent o to nie zadbał, zlew w środku paczki jest opakowywany w styropian. To samo robimy w przypadku praktycznie wszystkich zlewozmywaków (stal, granit, ceramika). Jeżeli zlew jest zapakowany już przez producenta w stelaże ze styropianu, tektury czy pianki, staramy się dopakować tylko tam, gdzie są braki.

4. Faktura, gwarancja itp zazwyczaj są w środku opakowania produktu, chyba, że w e-mailu wspomnę inaczej.

f5. Zaklejamy paczkę, zlewozmywaki ceramiczne i granitowe pakujemy w stelaż drewniany, luki uzupełniamy styropianem. Paczka jest obwijana folią streczową (teraz czarną, wcześniej przeźroczystą).

6. Na paczce są umieszczane wszelkie naklejki ostrzegawcze typu „uwaga szkło”, sprawdź przesyłkę, uchwyty itp.

h7. Wszystkie paczki są ubezpieczane!

iDopiero tak zapakowane paczki jadą do Ciebie.

, , , , ,

Comments are currently closed.