Zlewozmywaki kuchenne

…czyli moje spojrzenie na zlewozmywaki

Śmigielski / Grisar Como 15 w kolorze czarny metalik

como_zdjecieOstatnio było o polskiej firmie Prehnit, dzisiaj o dystrybutorze także polskich zlewozmywaków pewnej znanej firmy.

Chodzi mi dokładnie o firmę Śmigielski, która jakieś dwa czy trzy lata temu (czas szybciutko leci ;) ) wprowadziła do swojej oferty zlewozmywaki granitowe firmując je pod nazwą Grisar.

Dzisiaj o niedawno wprowadzonej nowości Como 15 w kolorze czarny metalik.

Zlewozmywak Como 15 to zlewozmywak półtora-komorowy z ociekaczem, przeznaczony do szafki 60 cm.

Kolor, który ostatnio stał się niezwykle popularny – czarny metalik, czyli jak sama nazwa mówi czarny z drobinkami srebrnymi. W tym zlewozmywaku te drobinki są dość widoczne, co widać nawet na zdjęciach poniżej, gdzie się po prostu „odbijały” na całego (wszystkie zdjęcia z lampą błyskową).

Mimo to całość tworzy niezwykle przyjemne wrażenie, gdyż sam kolor czarny jest bardzo ciemnym kolorem.

Zlewozmywak… Tak, sam zlew jest niezwykle prosty. Duża i głęboka (19 cm) komora główna, także głęboka komora dodatkowa sprawiają, że w zlewie umyjemy bez problemu nawet największe gary ;) W komorze dodatkowej zmieści się myślę bez problemu 6-7 średniej wielkości jabłek.

Od komory dodatkowej biegnie ociekacz. Po jego obydwu stronach jest podwyższona „listwa”/brzeg, która zapobiega spływaniu wody poza zlewozmywak. Sam ociekacz jest prosty. Bez dodatkowych kropek, lini czy innych ozdobników. Według mnie to najlepszy ociekacz, bo super prosto się czyści i pielęgnuje zlew, który jest tak ubogi w różne detale. Im prostszy, tym lepszy ;)

Zlew jest dostępny w 4 kolorach do wyboru (biel, jasny piaskowy, grafit i czarny metalik). W standardowym wyposażeniu jest korek automatyczny i zrobione już otwory pod baterię i tenże korek.

Świetny zlew za przystępną cenę. I do tego Made In Poland ;)

Aby kupić ten zlew zajrzyj na aglos.pl/Zlewozmywak-granitowy-SMIGIELSKI-COMO-15-GRANIT

, , , , , , , , , , , ,

Comments are currently closed.