Zlewozmywaki kuchenne

…czyli moje spojrzenie na zlewozmywaki

Zlew CITY D-150 small firmy Schock w kolorze mocha czyli ciemny brąz

00city150dsmallschockAKTUALIZACJA – zlew został wycofany z oferty, jednak pozostawiam artykuł ze względu na opis koloru.

Lubię czekoladę, chętnie dzielę się nią z klientami ;)
Dlatego lubię też zlewozmywaki w czekoladowych kolorach, a taki jest w pewnością CITY D-150 small firmy Schock.

Zlewozmywak
Zlewozmywak, mimo, że niewielki (86 na 50 cm), ma i sporą komorę główną i dodatkową, a także około 30 centymetrowy ociekacz. Zlew z wyglądu jest niezwykle zgrabniutki, nic (jak to w firmie Schock) nie jest zrobione przypadkiem.  Zlewozmywaki z rodziny City wyróżniają się komorą główną, która jest w kształcie trapezu. Dodatkowo w komorze głównej po bokach komory, w jej górnej części znajdują się takie mini „półeczki”, na których można oprzeć deskę szklaną czy drewnianą (do wyboru, za dodatkową opłatą).
Komora dodatkowa jest też całkiem spora. Ociekacz z 3 rowkami delikatnie opada w jej kierunku.

Zlew ma szeroką listwę po baterię i korek automatyczny, który jest w standardzie. Można też zrobić dodatkowy pod np. dozownik czy włącznik pneumatyczny do  młynka.

I znów mały niuans, który już widziałam w innym zlewozmywaku. Zazwyczaj przelew jest z boku komory. Tutaj jest albo z tyłu (jak komora jest po prawej), albo z przodu (jak komora po lewej). I w tym drugim ułożeniu troszkę dziwnie to może wyglądać. Z drugiej strony właśnie w tym ułożeniu przelewu nie widać ;)

Zlewozmywak City D-150 small jest nakładany na blat, do szafki minimum 60 cm. Zlew jest bez otworów. Zrobimy je na życzenie.

Kolorek…
Mniam! Ciemna, gorzka czekolada, albo kawa z odrobinką mleka. Schock nazwał ten kolor mocha. Z daleka niezwykle jednolity kolorek, dopiero przy bardzo bliskim przyjrzeniu widać jakby delikatnie rozsypaną kaszkę manną. Ale to naprawdę trzeba być blisko zlewu ;)
Kolor bardzo podobny do Kawy w Blanco, ale kolor mocha wydaje mi się bardziej jednolita i ciut ciemniejsza od koloru kawy w Blanco.

Dodatki
Można zamówić deską szklaną (w 4 wykończeniach do wyboru) lub deskę drewnianą. Korek automatyczny jest w standardowym wyposażeniu. Szeroka listwa pozwala na zrobienie jeszcze dodatkowego otworu pod dozownik. Można ten zlewozmywak zamówić też z oświetleniem LED, czyli zrobić sobie podświetlany zlewozmywak.

Cena
Całkiem przystępna jak na wyroby firmy Schock ;)

Kolory zlewozmywaków Cristalite+ firmy Schock opisuje na www.zlewozmywakikuchenne.pl/?p=314

 

, , , , , , ,

Comments are currently closed.