Zlewozmywaki kuchenne

…czyli moje spojrzenie na zlewozmywaki

Zlew HORIZONT D-100 small firmy Schock w kolorze stone czyli szary zlewozmywak

horizontd100small_schock_stone_1Coraz bardziej mi się podoba wykończenie Cristadur ;) Niezwykle jednolite kolory, niemal gładziutkie w dotyku. I taki dokładnie jest zlewozmywak Horizont D-100 small w kolorze stone.

Zlewozmywak
Zlewozmywak jest niezwykle mały (tylko 68 na 50 cm), bardzo zgrabniutki, jednokomorowy z ociekaczem. Niestety, można go zamówić tylko z komorą po prawej stronie. Mimo to ma dość dużą i głęboką (19,5 cm) komorę główną i około 35 centymetrowy ociekacz.

Zlewozmywak ma na górze szeroką listwę, na której można wywiercić 3 otwory pod baterię, korek automatyczny (który jest w standardzie) i np.: dozownik.
Ociekacz jest niezwykle prosty i posiada tylko jeden rowek po środku. Woda z ociekacza spływa do rowka, a na jego końcu znajduje się opatentowany odpływ QuickClean® , który zapewnia szybką, idealnie higieniczną możliwość wyczyszczenia odpływu.

Zlewozmywak Horizont D-100 small jest nakładany na blat, do szafki minimum 40 cm, dlatego świetnie będzie pasować do małych kuchni. Zlew jest bez otworów. Zrobimy je na życzenie.

Kolor
Kolor stone to kolor ciemnego szarego lub jaśniejszego grafitowego. Do tego drobinki srebrna, które z daleka są prawie niewidoczne i idealnie wtapiają się w wygląd zlewozmywaka. Kolor bardzo jednolity, taki ołówkowy.

Dodatki
Dodatkowo do zlewozmywaka można zamówić deskę czarną i stalową wkładka ociekową.

Cena
6 kolorów jest dostępnych w promocji. Pozostałe w całkiem przystępnej cenie ;)

Zlew można zamówić tutaj aglos.pl/Zlewozmywak-granitowy-SCHOCK-HORIZONT-D-100-SMALL-CRISTADUR-z-korkiem-automatycznym

Kolory zlewozmywaków Cristadur firmy Schock opisuje na www.zlewozmywakikuchenne.pl/?p=501

Zdjęcia z lampą błyskową, w pomieszczeniu zamkniętym.

, , , , , , ,

Comments are currently closed.