Zlewozmywaki kuchenne

…czyli moje spojrzenie na zlewozmywaki

Kremowy i gładki zlewozmywak granitowy SIGNUS D-100 (kolor avorio)

signusd100_schock1AKTUALIZACJA – kolor avorio został wycofany z oferty Schock.

Lubię jasne kolory. Colorado w Schocku to jeden z moich ulubionych. Odpowiednikiem, aczkolwiek sporo jaśniejszym w Cristadurze jest kolor Avorio. I dlatego bardzo spodobał mi się zlew Signus D-100 właśnie w tym kolorze.

Zlewozmywak
Zlewozmywak sam w sobie jest niezwykle prosty – komora duża plus ociekacz. Na ociekaczu mini komora dodatkowa lub, jak kto woli, niewielkie wgłębienie, do którego spływa woda z ociekacza. Mini komora zakończona jest opatentowanym odpływem QuickClean. Ociekacz delikatnie opada w kierunku wgłębienia i ma tylko 4 rowki, przez co jego pielęgnacja jest niezwykle łatwa.

Odpływ znajduje się bliżej ściany bocznej komory głównej (zazwyczaj jest bardziej po środku komory).

Zlew jest dedykowany do szafek o minimalnym wymiarze 45 cm, dostępny w 9 kolorach (w tym 5 kolorów jest w promocji). Zlew jest bez otworów pod baterię i korek automatyczny.

Kolor
Piękny! Delikatnie kremowy, bardziej wpadający w ton koloru żółtego. Jak wcześniej wspomniałam, odpowiednik koloru colorado, ale od niego jaśniejszy o parę tonów. Avorio jest niezwykle jednolitym kolorem, o co w zlewach granitowych nie jest tak łatwo. Jeszcze raz – PIĘKNY ;)

Pielęgnacja
Gładkie powierzchnie
zlewozmywaków w wykończeniu Cristadur pomagają w utrzymaniu ich w czystości. Nawet na zdjęciach wychodzą one z delikatnym połyskiem, co w granicie jest praktycznie niespotykane. Do tego producent dodaje jony srebra, dzięki czemu zlew jest „antybakteryjny”.

Dodatki
Zlew ma korek automatyczny w standardzie. Oprócz tego można dokupić deska szklaną lub  drewnianą lub koszyk. Dodatkowo można zamówić oświetlanie zlewozmywak LED – czyli widzisz co myjesz nawet w nocy bez konieczności  włączania światła w kuchni – taki bajer ;)

Cena
Zlewozmywaki Schocka mają swoją cenę. Także i ten. Warto jednak skorzystać jeszcze z promocji na ten zlew, ale do wyboru tylko 5 kolorów.

Gdzie kupić? Zapraszam na www.aglos.pl/index.php?products=product&prod_id=2734

O zlewozmywakach granitowych możesz poczytać tutaj – www.zlewozmywakigranitowe.pl

O kolorach Schock w wykończeniu Cristadur możesz poczytać tutaj – www.zlewozmywakikuchenne.pl/?p=501

Zdjęcia robione z lampą błyskową w pomieszczeniu gdzie dominują róże i pomarańcze. Przez lampę błyskową zlew wydaje niemal biały, a w rzeczywistości jest bardziej kremowy i matowy.

 

, , , , , , ,

Comments are currently closed.