Zlewozmywaki kuchenne

…czyli moje spojrzenie na zlewozmywaki

Zlewozmywak granitowy Milano 80 firmy Grisar w kolorze jasny beż

Jednym z najpopularniejszych zlewozmywaków wśród ceramiki są zlewy z rodziny Mera (Mera 70, 90 czy 100). Dlatego nie dziwi mnie też popularność zlewozmywaków z serii Milano firmy Śmigielski / Grisar.

I tak zlewozmywak Milano 80 można porównać do Mera 70, aczkolwiek jest ciut większy od niego ;)

Zlewozmywak
Zlewozmywak jest bardzo prosty, w bardzo modnych prostokątnych kształtach, bez zaokrągleń. Komora główna jest naprawdę spora (19 cm) i bez problemu umyć można tam większe garnki.

Od Mery zlewozmywak Milano różni się ociekaczem. Mera ma zupełnie prosty ociekacz. Milano 80 ma także bardzo prosty ociekacz, ale są dwa dodatkowe rowki, które pomagają w odprowadzeniu wody z ociekacza do komory. Ociekacz oczywiście opada w kierunku komory głównej. Ten prosty ociekacz świetnie się pielęgnuje i łatwo z niego usunąć wodę czy brud.

Dookoła zlewozmywak dość wysoki rant, który ogranicza rozchlapywanie wody.

Zlew jest dostępny w 4 kolorach do wyboru (biel, jasny piaskowy, grafit i czarny metalik). W standardowym wyposażeniu jest korek automatyczny i zrobione już otwory pod baterię i tenże korek. W tym modelu można domówić sobie dodatkowy otwór pod dozownik.

Zlewozmywak Milano 80 to zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem, do wyboru prawa lub lewa komora, do szafki 45 cm.

Kolor
Zlewozmywak granitowy Milano 80 jest w niezwykle uniwersalnym kolorze – jasnego beżu. Ani za ciemny, ani za jasny, taki melanżowy kolor. Drobinki są widoczne, ale ładnie stapiają się ze zlewozmywakiem. Bardzo ładny jaśniutki kolor.

Pielęgnacja
Jak już wspomniałam, zlew jest niezwykle prosty przez co łatwo utrzymać go w czystości. Oczywiście regularna pielęgnacja zalecana ;)

Cena

Ładny zlew za przystępną cenę z metką Made In Poland ;) W chwili obecnej nie ma do tego zlewu dedykowanych dodatków typu deska czy koszyk.

Gdzie kupić? Zapraszam na aglos.pl/Zlewozmywak-granitowy-SMIGIELSKI-MILANO-80-GRANIT

O zlewozmywakach granitowych możesz poczytać tutaj – www.zlewozmywakigranitowe.pl

Milano 80 jasny beż- oprócz 2 ostatnich zdjęć robione  z lampą błyskową w zamkniętym pomieszczeniu.

Milano 80 czarny metalik zamontowany w kuchni

, , , , , ,

Comments are currently closed.