Zlewozmywaki kuchenne

…czyli moje spojrzenie na zlewozmywaki

Miniaturowy zlewozmywak Como 10 mini w kolorze piasek sahary

Zlewozmywak granitowy Como 10 miniJuż od jakiegoś czasu zauważam ciekawy tendencję do kupowania małych zlewozmywaków. Wiadomo, w niemal każdej nowej kuchni jest zmywarka, zatem duży zlew nie jest już obowiązkowy. Nie dziwię się zatem producentom, że coraz częściej w ich ofercie pojawiają się miniaturki znanych już w ofercie zlewozmywaków.

I tak jest ze zlewozmywakiem Como 10 mini.

Zlewozmywak
W porównaniu do swojego starszego brata zlew jest mniejszy o 11 cm w długości i 8 cm w szerokości. To maleństwo zmieści się w nawet najmniejszej kuchni.

Ma małą komorę, ale talerze, sztućce, kubki itp. umyjesz bez problemów. Trochę gorzej z większymi patelniami czy garnkami – te, owszem, zamoczysz, ale kładąc je na boku. Zatem jak masz sporo patelni i garnków o większej średnicy niż 28 cm, to lepiej zlewu nie kupować i nie denerwować się, że nie można włożyć do niego tych naczyń ;)

Z resztą poradzi sobie świetnie, tym bardziej, że ta miniaturowa komora ma głębokość 18 cm, a do tego wszystko co umyte możesz odłożyć na około 36 cm ociekacz. Jest on delikatnie pochylony w kierunku komory głównej i dzięki temu cała woda z suszących się produktów do niej spłynie.

Cały zlew i ociekacz jest prosty w swojej formie. Dzięki temu bardzo łatwy w pielęgnacji i super łatwo usuwa się z niego wszelkie nieczystości czy wodę. W tej prostocie tkwi siła, bo od czasu wprowadzenia (2 miesiące) sprzedałam go najwięcej spośród nowości firmy Śmigielski.

Zlew jest dostępny w 5 kolorach do wyboru (biel, jasny piaskowy, piasek sahary, grafit i czarny metalik). W standardowym wyposażeniu jest korek automatyczny i zrobione już otwory pod baterię i tenże korek.

Zlewozmywak Como 10 mini to zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem, odwracalny, do szafki 40 cm.

Kolor
Kolor piasek sahary to nowość wprowadzona w marcu. Na razie kupowana z odrobiną dystansu, jednak nie ma się czego bać! :)

Kolor jest ciut ciemniejszy niż na prezentowanych zdjęciach, ciut też ciemniejszy od podobnych w odcieniu szampana (Blanco), colorado (Schock) czy Sahara (Plados). Dokładnie jednak wpisuje się tą gamę kolorystyczną. Delikatny żółty kolorek (bardzo jasny), niezwykle jednolity, bardzo przyjemny w odbiorze. Dodatkowe drobinki są, ale naprawdę trzeba się dobrze przyjrzeć, i to z bardzo bliska. Także w tych kuchniach, gdzie dominują jakieś wanilie, kremowe czy śmietankowe kolory, będzie pasował idealnie.

Pielęgnacja
Zlew jest prosty, bez zbędnych rowków, dzięki czemu łatwy w utrzymaniu w czystości. Oczywiście regularna pielęgnacja jak najbardziej zalecana ;)

Cena
Bardzo przystępna ;) i do tego w chwili obecnej w promocji. Produkt Made In Poland ;) Brakuje mi tylko dodatkowych akcesoriów – chociażby deski. Można, także w promocyjnej cenie, dokupić dobraną kolorystycznie baterię firmy Plados lub chrom/satyna firmy Aqua.

W komplecie zlew + bateria na dzień dzisiejszy otrzymasz komplet noży Fiskars. Polecam!

Gdzie kupić? Zapraszam na aglos.pl/Zlewozmywak-granitowy-SMIGIELSKI-COMO-MINI-GRANIT

O zlewozmywakach granitowych możesz poczytać tutaj – www.zlewozmywakigranitowe.pl

Como 10 mini piasek sahary – zdjęcia robione z lampą błyskową w zamkniętym pomieszczeniu, gdzie dominują róże i pomarańcze.

, , , , , ,

Comments are currently closed.