Zlewozmywaki kuchenne

…czyli moje spojrzenie na zlewozmywaki

Satynowa piękność i prostota czyli Quadrix 40 FS firmy Alveus

quadrix-40-fs-satyna_alveusWłaśnie odkryłam, że na zlewozmywakikuchenne.pl nie ma ani jednego artykułu o zlewozmywakach stalowych…
Dlaczego? Powód jest prosty – są mało wdzięczne przy fotografowaniu. Wszystko się w nich odbija (kolory, kształty itp), zdjęcia wychodzą albo za jasne, albo za ciemne itd, itp.

Są jednak zlewy stalowe, o których naprawdę warto napisać. Jednym z nich jest Quadrix 40 FS, który można montować w sposób tradycyjny-wpuszczany lub na równi z blatem. Zawdzięcza to płaskim krawędziom dookoła zlewozmywaka.

Zlew stalowy jest w wykończeniu satyna, czyli zlew jest taki „zmatowiony”. Z bliska wygląda jakby był taki delikatnie przerysowany (widać to doskonale na zbliżeniach zlewu). Stal jest gruba, naprawdę solidnie wykonana. „Czuć” bardzo dobrą jakość ;)

Zlew posiada kwadratowy odpływ – nie ma możliwości montażu młynka.
Zlew nie posiada listwy z tyłu, bateria czy dozownik będą montowane bezpośrednio w blacie, dlatego zalecany jest montaż w blatach kamiennych.

Zlew jest sprzedawany bez osyfonownia – producent pozostawia decyzję klientowi, czy chce wersję z korkiem, czy bez.

Zlewozmywak w wersji podwieszanej do kupienia na  aglos.pl/Zlewozmywak-stalowy-ALVEUS-QUADRIX-40-U-SATYNA-podwieszany
a w wersji na równi z blatem na aglos.pl/Zlewozmywak-stalowy-ALVEUS-QUADRIX-40-FS-SATYNA-wpuszczanyna-rowni-z-blatem

Inne z serii Quadrix  – aglos.pl/quadrix

Wszystkie zdjęcia zrobione z lampą błyskową w pomieszczeniu. Na ostatnich jest wraz z odsączarką stalową, do zakupu za dodatkową opłatą.

, , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are currently closed.