Zlewozmywaki kuchenne

…czyli moje spojrzenie na zlewozmywaki

Kolorystyka zlewozmywaków Granital Plus firmy Alveus

Opisy kolorów zlewozmywaków poszczególnych firm cieszą się ogromną popularnością na tym serwisie. Nie dziwię się, bo zawsze to lepiej zobaczyć kolor zrobiony próbnikowi na żywo (nawet jak jest delikatne przekłamanie wynikające z ustawień aparatu czy komputera), niż opierać się próbnikach stworzonych komputerowo przez producentów. Bardzo często nie odpowiadają one rzeczywistemu kolorowi. Tak jest i w przypadku firmy Alveus ;)

Dzisiaj będzie na tapecie firma Alveus, która kiedyś mnie jakoś specjalnie nie zachwycała, a teraz coraz częściej bardzo pozytywnie mnie zaskakuje.

Zlewozmywaki z serii Granial Plus odstępne są w 5 kolorach.
Pearl – G 01 M – kolor biały, złamany. Nie jest to idealna, śnieżnobiała biel. Widoczne są, choć trzeba się przybliżyć, dodatkowe drobinki. 3 zdjęcie najlepiej oddaje ten kolor.
Pebble – G 02 M – bardzo ładny, stonowany, jasny kolor beżu. Widać delikatne drobinki dodatkowe, w tym także metaliczne. 3 zdjęcie najlepiej oddaje ten kolor.
Chocolate – G 03 M –
czekoladowy, ciemny, z dodatkowymi drobinkami metalicznymi. Bardzo ładny kolor brąz. Ponownie 3 zdjęcie najlepiej oddaje ten kolor.
Steel – G 04 M –
kolor stalowy, szary, średnio-szary w kierunku ciemniejszego. Także dodatkowe drobinki srebrne. I znów 3 zdjęcie najlepiej oddaje ten kolor.
Twilight – G 05 M –
kolor czarny, ciemny, dodatkowe drobinki srebra. Nie udało mi się tej uchwycić, jak mocno to jest kolor czarny, bo drobinki odbijają światło i na każdym zdjęciu wychodzi jaśniejszy niż jest w rzeczywistości. Musicie uwierzyć na słowo, że jest ciemniejszy niż na zdjęciach.  

Oferta zlewów Alveus Granital+ na  aglos.pl/zlewozmywaki-granitowe/alveus

Zdjęcie 1 to zdjęcie od producenta. Porównajcie teraz do pozostałych zdjęć.
Zdjęcie 2 i 4 – bez lampy, zdjęcie 3 z lampą błyskową.

.

, , , , , , , , , , , , , ,

Comments are currently closed.